DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

1. Kaip užsisakyti VALORUS gaminius?

Užsisakyti VALORUS gaminius galite susisiekę su vadybininkais telefonu +37069920802, elektroniniu paštu minkevicius@valorus.lt arba atvykti į įmonę Algirdo g. 54, Kaunas, Lietuva.

2. Kokie galimi atsiskaitymo būdai už gaminius?

Galima atsiskaityti grynaisiais pinigais, atvykus į įmonę esančią, Algirdo g. 54, Kaune arba elektroninės bankininkystės pavedimu.

3. Jūsų darbo laikas?
 
Dirbame I—V nuo 8.00 iki 16.00.
 
4. Ar galimas prekių grąžinimas?
 
Kadangi yra kuriami individualūs užsakymai, prekių gražinti negalima, tačiau visos situacijos, galimybės ir poreikiai yra sprendžiami individualiai.
 
5. Ar priimate individualius užsakymus?
 
Visi užsakymai mūsų įmonėje yra kuriami individuliai pagal kiekvieno kliento ar komandos pageidavimus: pagal norimas spalvas, logotipus ir pavadinimus. 
 
6. Kaip išsimatuoti?
 
Internetiniame puslapyje yra dydžių lentelė, pagal kuria galite išsirinkti savo dydį.
 
7. Kas yra sublimacija, šilkografija ir termo spauda?
 
Sublimacija - užrašų ir spalvotų vaizdų perkėlimas ant norimo paviršiaus, naudojant skaitmeninę sublimacinę spaudos technologiją. Šilkografija- vaizdas dažais pernešamas tiesiogiai ant audinio. Termo spauda - puikiai tinka nesudėtingų logotipų, simbolių ir vektorinės grafikos elementų spausdinimui.
 
8. Kiek laiko užtrunka sportinių aprangų gamyba?
 
Aprangų gamyba trunka apie 2 -3 savaites nuo užsakymo patvirtinimo ir 100% išankstinio apmokėjimo. Retais atvejais daromos išimtys, kai aprangos yra skubiai reikalingos, pagaminame greičiau
 
9. Kur galima pamatyti gaminius?
 
Gaminių pavyzdžius galima pamatyti ir įvertinti įmonės biure, esančiame Algirdo g. 54, Kaune.
 
10. Ar galiu tikėtis pagalbos ir konsultacijų renkantis Rind gaminius?
 
Draugiška ir profesionali VALORUS komanda visada padės išsirinkti norimus gaminius. Dizaineriai paruoš Jūsų pageidaujamiems gaminiams išskirtinį dizainą. Į visus iškilusius klausimus dėl VALORUS gaminių ir konkrečių užsakymų maloniai atsakys profesionalai. 
PARTNERIAI